Upravenie fóra

Do tejto sekcie môžete písať vaše nápady a tipy ako zlepšiť naše fórum.

Upravenie fóra

Poslaťod Modelar7 » Pia 11. Máj 2012 16:37:36

Toto fórum mi príde ako veľmi neprehľadné. Pre to prichádzam s nápadom vziať si príklad z iných fór ktoré môžeme nájsť na webe a upraviť ho tak aby už konečne každý vedel kam má vložiť svoj príspevok. Viem že väčšinou každý kto dostane BAN ho má za zlé zaradenie svojho príspevku. Ako fórum s dobrým usporiadaním z ktorého by si aj toto naše malo vziať príklad považujem fórum War4u http://www.war4u.sk/. Je to robené tiež cez phpBB.
Modelar7
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto 20. Mar 2012 14:55:11

Re: Upravenie fóra

Poslaťod Aďa » Pia 11. Máj 2012 18:53:15

Fajn nápad, myslím si, že fórum sa meniť bude, ale mám pripomienku k tomu, že väčšinou sa dáva BAN za zlé zaradenie príspevkov. Pred pár dňami sa spravilo hneď na úvodnej strane fórum "Oznamy", ktoré je pravidelne aktualizované. V tomto fóre sú napísané všetky novinky, ktoré sa týkajú fóra- presunuté témy, fóra, novozaložené fóra atď. Problém je v tom, že väčšina sa kašle čítať to, a tak si témy dávajú ako sa im zachce. Inak. BAN sa ešte neudelil nikomu, zatiaľ sme zostali iba pri varovaniach. ;)
Obrázok užívateľa
Aďa
Administrátor
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Uto 14. Feb 2012 18:29:57

Re: Upravenie fóra

Poslaťod Modelar7 » Ned 13. Máj 2012 21:17:46

S tým BAN-om som sa sekol, mal som na mysli upozornenia :D, ospravedlňujem sa . Bolo by skutočne popracovať na tých sekciách. Príde mi to terajšie spracovanie ako veľmi chaotické. Vedel by som si tu predstaviť dáku časť DOWNLOAD lebo v sekcii Warez som tak maximálne našiel odkazy na Youtube, hlavne v sekcii filmy a hry :). Viem že fórum robíš vo voľnom čase takže nechcem od teba aby to bolo už zajtra ale skús sa porozprávať či už osobne alebo cez SS s ostatnými adminmi a popracovať na tom ;).
Modelar7
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto 20. Mar 2012 14:55:11

Re: Upravenie fóra

Poslaťod blue_baron » Pon 14. Máj 2012 9:59:29

niečo som spravil...neni to dokonale a ešte sa to musi doriešiť ale hádam že teraz to bude trošku prehladnejšie
Obrázok
Obrázok užívateľa
blue_baron
Administrátor
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon 23. Jan 2012 11:22:31

Re: Upravenie fóra

Poslaťod Aďa » Pon 14. Máj 2012 20:38:01

Pomaly na tom pracujeme, takže fórum budeme meniť v priebehu pár dní. Chaotické je to tu aj kvôli niektorým užívateľom, ktorí zle zaraďujú svoje témy. Tento problém je tu od vzniku tohto fóra a nie je to zapríčinené len neprehľadným usporiadaným. Pred pár dňami ma chalani požiadali o to, aby som založila nové fórum o MS v hokeji. Fórum som založila ešte v ten deň, napísala som to aj do oznámení. Koľko je tam tém? Nula. Problém je v tom, že sa vôbec nezaujímajú o to, čo sa tu deje, a tak to potom aj vyzerá. Ak by si pozreli tie oznamy, mohli o tom fóre už dávno vedieť, ale ja ich nemám ako donútiť k tomu, aby si to pozerali, pritom je tam jasne napísané, že to fórum je každý deň aktualizované.
Obrázok užívateľa
Aďa
Administrátor
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Uto 14. Feb 2012 18:29:57

Re: Upravenie fóra

Poslaťod Modelar7 » Štv 24. Máj 2012 9:39:53

Zatiaľ môžete popracovať na sekciách, lebo : Obsah fóra » Warez » trailery,youtube,... » Games » Hry, načo je v sekcii Games podsekcia Hry ;) (neviem prečo ale mne príde celá tá sekcia youtube maximálne zbytočná :), všetci tam totižto hádžu iba odkaz na youtube a žiadny popis k tomu, málokedy je k odkazu niečo aj napísané), a taktiež si všimnite že názvy sekcií sa začínajú raz veľkými a raz malými písmenami. Aby ste mi verili: viewforum.php?f=153 , myslím že keď už tak názvy sekcií by sa mali začínať veľkými písmenami. Ale to je len taká estetická chyba :).
Modelar7
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto 20. Mar 2012 14:55:11

Re: Upravenie fóra

Poslaťod blue_baron » Štv 24. Máj 2012 10:44:49

To fórum youtube,... bolo vytvorene rýchlo aby som niako oddelil download od bordelu a tak to tam aj vyzera. Ja osobne by som to cele forum vymazal ale mám pocit že by mi to neprešlo :evil: . Estetické chyby oprevené a ak niečo bude treba stačí napísať ja alebo iny odmini to spravíme.
Obrázok
Obrázok užívateľa
blue_baron
Administrátor
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon 23. Jan 2012 11:22:31

Re: Upravenie fóra

Poslaťod Modelar7 » Ned 10. Jún 2012 20:20:19

Tak admini. Rozhodol som sa trošku Vás inšpirovať ohľadom dizajnu a podsekcií fóra. Toto je moje fórum ktoré som založil včera večer: http://www.warez4um.6f.sk . Na fóre som pracoval spolu aj s nahrávaním na server, inštaláciou a všetkým okolo toho až po vytvorenie všetkých sekcií ktoré vidíte možno 5hodín. Už tam chýba iba sekcia s XXX a pravidlá fóra :). A aby som nezabudol, s PHPBB som v živote nerobil.
Modelar7
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto 20. Mar 2012 14:55:11

Re: Upravenie fóra

Poslaťod blue_baron » Pon 11. Jún 2012 9:49:42

na takéto halušky máme zatial malé forum....zatial nieje čo riešiť ale budeme na tom pracovať 8-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
blue_baron
Administrátor
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon 23. Jan 2012 11:22:31

Re: Upravenie fóra

Poslaťod Modelar7 » Pon 11. Jún 2012 10:34:46

Nepochopil si ma ;). Iba som ti chcel ukázať ako dlho trvá spraviť prehľadné fórum ktoré vyzerá dobre aj po dizajnovej stránke. Ty píšeš že toto fórum je malé, ja na tom mojom nemám okrem seba ani jedného užívateľa ;). Nevravím že obsah má zodpovedať tomu čo som spravil ja, obsah má byť taký ako je teraz len to treba sprehľadniť. Neustále počúvam o tom že užívateľ nevie v ktorej časti fóra sa nachádza lebo každá sekcia ma 30subfór.
Modelar7
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto 20. Mar 2012 14:55:11


Späť na Nápady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron